دانلود مقاله

Thomas University Library 2014

logo

 

این بانک اطلاعاتی یکی از پایگاههای جامع و با کیفیت در زمینه جامعه شناسی است که میدان دید وسیع و گسترش موضوعی، آن را از سایر پایگاههای اطلاعاتی در این زمینه متمایز کرده است.

پوشش موضوعی: جامعه شناسی شهری و روستایی، توسعه اجتماعی، روانشناسی اجتماعی، ساختار اجتماعی، تاریخ اجتماعی، انسان شناسی، مطالعات اجتماعی، نظریه های اجتماعی، سقط جنین، جرم شناسی، آمارگیری، مطالعات قومی، خانواده و ازدواج، مطالعات جنسیتی، جامعه شناسی سیاسی، اعتیاد، خشونت.

تعداد عناوین کل مجموعه این پایگاه 5733 عنوان است. از این تعداد 2293 عنوان مجله است که 1563 عنوان آن مجله تمام متن(از سال 1908 به بعد) و 732 عنوان آن چکیده ارئه می دهد، 780 عنوان کتاب و 9333 مقالات کنفرانس و مونو گراف بقیه موجودی این مجموعه می باشد.

کل رکوردهای این پایگاه 1986000رکورد است که سالانه 50000 رکورد نیز به آن اضافه می گردد. ساختار رکوردها بر اساس سرعنوان های موضوعی است که توسط کارشناسان متخصص تزاروس نویس بررسی شده است. اطلاعات این پایگاه به صورت هفته گی می باشد.

مجلات در این پایگاه به سه دسته:

-      هسته (Core)، مجلات با مقالات تخصصی و کاملاً مرتب با موضوع پایگاه

-     (Priority) مقدم مجلات با مقالات نسبتاً نزدیک و مرتب یا موضوع پایگاه

-     انتخاب شده (Selective)، مجلات با مقالات تا حدودی مرتبط با موضوع پایگاه

 تقسیم بندی شده است.

با رجوع به این پایگاه چکیده نامه مقالات 1130 مجله هسته (core) در موضوع جامعه شناسی از سال 1895 به بعد را نیز می توانید مشاهده کنید.

 دسترسی به مقالات علمی و ژورنالهای دانشگاهی با به روز ترین پسوردهای علمی به همراه سایر امکانات در اختیار شما دوستان می باشد. یوزرنیم و پسورد رایگان سایت sciencedirect پسورد دانشگاهی  اکانت دانشگاه علمی دانلود مقاله  دانشگاه امریکایی اپی پورت دانشگاهی دیتابیسهای دانشگاهی  مقالات دانشگاهی آیتریپلی ساینسدایرکت ژورنال ها علمی  اشپرینگر پایان نامه

 

 

http://uploadboy.com/6kztwdkg2abl.html

 


/ 0 نظر / 7 بازدید