یوزر و پسورد سایت های علمی

Taylors’ Student 2014

 

 جامع ترین منبع تمام متن ژورنالهای علوم ورزشی و گرایشهای مرتبط با امکان دسترسی به بیش از 570 ژورنال تمام متن موجود در بانکEBSCO می باشد. از این تعداد بیش از 250 ژورنال به صورت کامل و جلد به جلد فهرست شده اند که بیش از 180 عنوان از آنها منحصر به EBSCO  است و در هیچ بانک اطلاعاتی دیگری موجود نمی باشد. این مجموعه معتبر دارای مقالات تمام متن از پرکاربردترین ژورنالهای لیست شده در SPORT Discuss می باشد. امکان دسترسی آنلاین به بیش از /000/700 مقاله تمام متن از سال 1964 تاکنون، این مجموعه را تبدیل به تنها ابزار جامع و تخصصی پژوهشی در تمام موضوعات مرتبط با علوم ورزشی گردانیده است.
SPORT Discuss جامع ترین بانک اطلاعات کتابشناختی علوم تربیت بدنی و ورزشی باموضوعاتی چون:
ورزش، آمادگی جسمانی، تمرینهای ورزشی، پزشکی ورزشی، علوم تربیت بدنی، آموزش تربیت بدنی، مکانیسم بدنی، مربیگری و تعلیم ورزش، مدیریت و برنامه ورزشی، قوانین ورزشی دانشگاهها و موسسات ورزشی، معلولین، مدیریت و طراحی ابزار ورزشی، ورزش در مدارس و ورزش همگانی، دوپینگ، بهداشت، آموزش بهداشت، بیومکانیک، علوم حرکتی، توانبخشی و پیشگیری از آسیب دیدگی، فیزیوتراپی، تغذیه، فیزیولوژی، روانشناسی ورزشی، تفریح و اوقات فراغت، گردشگری و توریسم، بهداشت و سلامت کار، سلامت عمومی و بسیاری دیگر از موضوعات مرتبط می باشد.
این مجموعه علاوه بر پوشش اطلاعاتی کتابشناختی کامل دارای میلیونها داده از بیش از 1400 ژورنال و مکتوب از سال 1800 میلادی تاکنون است. همینطور حدود /000/30 پایان نامه و رساله و مرجع با مقالاتی از 60 زبان گوناگون در این مجموعه وجود دارد. محتوای این بانک اطلاعاتی همچنین شامل مراجع بین المللی مقالات موجود در ژورنالها، مجلات، کتابها، فصول، کتاب، گزارشهای کنفرانسها و... می باشد.
داده های بانک اطلاعاتی SPORT Discuss توسطThe Sport Information Resource Center(SIRC) گردآوری شده است.
 

 دسترسی به مقالات علمی و ژورنالهای دانشگاهی با به روز ترین پسوردهای علمی به همراه سایر امکانات در اختیار شما دوستان می باشد. یوزرنیم و پسورد رایگان سایت sciencedirect پسورد دانشگاهی  اکانت دانشگاه علمی دانلود مقاله  دانشگاه امریکایی اپی پورت دانشگاهی دیتابیسهای دانشگاهی  مقالات دانشگاهی آیتریپلی ساینسدایرکت ژورنال ها علمی  اشپرینگر پایان نامه

 

 

http://uploadboy.com/nxfi0udlondj.html/ 0 نظر / 69 بازدید